KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303007

nr 1430 3007

Alfred Wetterström

(1863-1934), Sverige

Oljemålning, Uppsala, Signerad, daterad 98. Olja på duk, 40x75cm, oramad

Kondition: färgbortfall

Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 november 2021
kl 19:47:44

Alfred Wetterström

Läs mer om Alfred Wetterström